Tutorials

I provide free tutorials on my class webpage hamptonprepav.com

For those seeking one on one tutorials:

1 Lesson- $50

3 Lessons for – $100

$25 per lesson after 3.

For those seeking video tutorials that can be used after our time together, $100 will be added to the cost for up to 3 videos.

 

Up ↑

%d bloggers like this: